top of page

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital pazarlama, günümüzün rekabet dolu dijital dünyasında markaların öne çıkmasını sağlayan en güçlü araçlardan biridir. Hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşmanızı, marka bilinirliğinizi artırmanızı, müşteri ilişkilerini güçlendirmenizi ve satışları artırmanızı sağlayarak işinizin büyümesine katkıda bulunur. Online varlığınızı stratejik bir şekilde yöneterek, kitlelerinizi etkileyici içerikler ve etkili kampanyalarla buluşturabilirsiniz.

İçerik Pazarlama

Blog metinleri, web site içerikleri, banner reklamlar, video içerikler, SMS, e-posta metinleri, bültenler, dijital dergiler gibi ürün ve hizmetiniz hakkında bilgi veren içerikler organik olarak potansiyel müşteri kazanımı sağlar. Her platform için farklı bir içerik üretilirken kurumsal iletişim diliniz aynı olmalıdır. 

Sosyal Medya Pazarlama

Hedef kitlenize uygun platformlarda yer alıp, etkileşim odaklı içeriklerle potansiyel müşterilerinizi artırabilirsiniz. Facebook, Instagram, Youtube, Tiktok, Linkedin vb. platformların kullanıcı kitlesi birbirinden farklıdır. 

E-posta Pazarlama

E-postaların açılabilmesi için kişiselleştirilmiş mesajlar ve ilgi çekici başlıklar kullanmalısınız. Fazla mesaj göndererek abonelerinizi sıkmak veya markanızı unutacak derecede geniş aralıklı e-posta göndermekten kaçınmalısınız.

E-postalarınız özel segmentasyonlar ile doğru kitleye doğru mesaj içermelidir. 

PPC Reklam Yönetimi

PPC (Pay-Per-Click) reklamlar, kullanıcıların tıklama sayısına göre ödeme yaptığınız reklam türleridir. Örneğin Google Ads reklamları PPC reklamlardır. Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Youtube, Alışveriş ve Uygulama reklamları.

CPM Reklam
Yönetimi

CPM (Cost-Per-1000 Views) reklamlar, kullanıcıların görüntülemelerine göre ödeme yaptığınız reklam türleridir. Örneğin Instagram uygulama içi reklamları, Facebook Business Manager ile detaylı hedefleme ile yayınlanan reklamlar CPM reklamlardır.

Website Pazarlama

Websitesi markanızın dijitalde tüm dünyadan anında erişilebilen vitrinidir. Kurumsal kimliğinize ve hedef kitlenize uygun içeriklerle hazırlanmış bir websitesi ile geniş kitlelere ulaşabilir ve bu kitleleri remarketing reklamları ile müşterilerinize dönüştürebilirsiniz.

Influencer Pazarlama

Sosyal medyada büyük bir kitleye sahip olan hesaplarla yapılan iş birlikleriyle markanızı hızlı bir şekilde büyütmeniz mümkündür.

UGC (User Generated Content) ile markanızın hızlı şekilde yükselmesi veya olumsuz olarak düşmesi de çok olasıdır. Bu yüzden doğru Influencer seçimi oldukça önemlidir.

00e93c1ece7e32f0d6c0d98f525bc8ea.jpg

Ün yapmak, bir başarı yakalamak 20 yılı alabilirken bunları yerle bir etmek yalnızca 5 dakikada mümkündür.

Bu durum üzerine düşündüğünüzde gelecekte birçok şeyi farklı yapacaksınızdır.

Warren Buffett

Danışmanlık Hizmetleri

Dijital dünyanın karmaşıklığına meydan okuyarak, e-ticaret danışmanlığı, işveren markalama danışmanlığı ve stratejik tasarım danışmanlığı alanlarında uzmanlığımızla işletmelerin ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz.

İşveren Markalaması

İşveren markalaması bir işletmenin marka kimliğini “işveren” olarak konumlandırmasıdır. Kurumlar bu yönleriyle rakiplerinden daha ayrıcalıklı bir yere ve “çalışmak için ideal yer” imajına sahip olurlar.

Stratejik Tasarım

Ürün veya hizmetinizi müşterilerinize sunarken kullanıcı deneyimini iyileştirerek tüm müşterilerinizi marka savunucunuz haline getirebilirsiniz. Ağızdan ağıza pazarlama günümüzün en önemli değerlerinden biridir.

E-ticaret
Danışmanlığı

E-ticaretin avantajları ve dezavantajlarını ürün, sektör, finans bazında doğru analiz ederek zaman ve maddi kayıplarınızın önüne birlikte geçebiliriz.

Tasarım

Tasarım Hizmetleri

Kurumsal kimlik tasarımında markalarınızın özünü yakalayarak güçlü bir kimlik oluşturuyoruz.

3D animasyon alanında uzmanlığımızla ürünlerinizi etkileyici bir şekilde hayata geçiriyor ve hikayenizi dinamik bir şekilde anlatıyoruz. Ayrıca, 3D Mapping hizmetimizle etkinliklerinizi büyüleyici görsel şölenlere dönüştürüyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Hedef kitlenizi etkilemek ve markanızı öne çıkarmak için gereken özellikleri belirleyerek, adından logoya ve basılı materyallerden dijital tasarımlara kadar tüm unsurları profesyonelce oluşturuyoruz. Logo tasarımında markanızın özüne uygun, çağdaş ve akılda kalıcı çözümler üretiyoruz.

3D Ürün Animasyon

Markanızın hikayesini, ürünlerinizi ve mesajlarınızı 3D animasyon dünyasında canlandırarak, hedef kitlenize görsel bir şölen sunuyoruz. Müşterilerinizin ürünlerinizi daha yakından deneyimlemesini sağlamak için gerçekçi 3D modeller kullanıyor ve bunları etkileyici reklam kampanyalarına dönüştürüyoruz

3D Mapping

3D Mapping teknolojisi ile mekanları adeta bir tuval gibi kullanarak, duvarları, binaları veya herhangi bir nesneyi büyük ölçekli bir ekran gibi kullanıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin hayal gücünü sınırların ötesine taşıyan görsel şölenler oluşturuyoruz. Her detayı özenle planlanan 3D Mapping gösterilerimiz, izleyicilere olağanüstü bir deneyim sunarak etkinliklerinizi unutulmaz kılıyor.

bottom of page